KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Během hodiny se staly tři nehody na přejezdech

Během jedné hodiny se v pátek v Česku staly na železničních přejezdech tři nehody. Ve všech případech se jednalo o železniční přejezd zabezpečený pouze výstražnými kříži. Při nehodách byl zraněn jeden člověk.


První nehoda se stala ve Vysokém Mýtě, kde se střetl osobní vlak jedoucí na trase Litomyšl – Choceň s osobním automobilem. „Při této nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda byla vyčíslena na 103 000 korun. Provoz na trati byl obnoven v půl jedenácté,“ řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Lehkým zraněním čtyřiadvacetiletého řidiče skončil v pátek ráno střet dodávky s motorovým vlakem v Krnově. K nehodě došlo kolem deváté hodiny poblíž Opavské ulice. Šofér dodávky jel k čističce odpadních vod.

„Když se přiblížil k nechráněnému železničnímu přejezdu, uviděl osobní vlak. Snažil se zabrzdit, ale zřejmě z důvodu technické závady na vozidle, dodávka pokračovala v jízdě,“ popsala kolizi bruntálská policejní mluvčí Pavla Tušková s tím, že auto vjelo na přejezd, kde se střetlo s osobním vlakem.

„Motorák“ jel z Opavy do Krnova a cestovalo v něm 63 lidí.

„Vlak, který odhodil vozidlo mimo komunikaci, zůstal stát na kolejích. Při nehodě došlo k lehkému zranění řidiče dodávky, ve vlaku nebyl zraněn nikdo. Způsobená škoda činí nejméně 250 tisíc korun,“ dodala policejní mluvčí.

Třetí nehoda se stala v Blažejově, kde se na přejezdu srazil osobní vlak jedoucí z Nové Bystřice na Jindřichův Hradec s osobním automobilem. „Při nehodě nebyl nikdo zraněn, řidič osobního automobilu z místa nehody ujel,“ řekl Martin Drápal.


(Zdroj: Krimi Zprávy Opava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín