KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Před soudem stanuli lupiči, kteří si chtěli přilepšit na Vánoce

Šest loupežných přepadení mají na svědomí dva mladí lupiči, kteří ve středu poprvé stanuli před Krajským soudem v Ostravě. Loni v prosinci v hernách ve Frýdku-Místku ohrožovali nožem personál a dožadovali se peněz. Celkem si odnesli hotovost ve výši přes 300 tisíc korun. Část peněz se podařilo policii zajistit, část škody poškozeným firmám zaplatili.


Josef Muroň, který je hlavním obžalovaným, i jeho kamarád Jakub Binar, jenž měl za úkol při některých přepadeních hlídat, trestnou činnost doznali a okradeným ženám se omluvili. Jedna z přepadených barmanek kvůli přepadení trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

Muroň u soudu odmítl vypovídat, ale kriminalistům se ke všemu přiznal a podstatnou část peněz vrátil, Binar při své výpovědi nešetřil lítostí. Za vše podle něj může mladická nerozvážnost.

„Celé to bylo z velké blbosti. Vím, že to byla velká chyba. Je mi to líto,“ vypověděl u soudu Binar, který nedávno odmaturoval na průmyslovce. Na rozdíl od Muroně není ve vazbě a je stíhán na svobodě. Přiznal, že jeho motivem byla snaha pomoci kamarádovi a získat za to nějaké peníze. „Věděl jsem, že když Pepa bude něco mít, tak mi něco dá,“ řekl.

Hlavní líčení bude v následujících dnech pokračovat výslechy svědků, přepadených barmanek i soudních znalců. Zatím není jasné, kdy bude vyhlášen rozsudek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín