KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič táhl autem policistu za uniformu, potom z místa ujel

Incident, který jen s velkým štěstím neskončil vážným zraněním dopravního policisty, prověřuje novojičínská kriminálka. Řidič se při dopravní kontrole nejprve pohádal s policistou, pak ho chytil za uniformu a rozjel se s ním. Policie ho po dvou dnech vypátrala.


Policista zastavil řidiče, který se dopustil přestupku, v pondělí krátce po dvacáté hodině. Vyzval ho k prokázání totožnosti, řidič mu ale odpověděl, že mu doklady neukáže, protože nejde o pravého policistu.

„Ačkoli byl policista řádně ustrojen ve služební uniformě s povinnými doplňky a prokázal se mu také služebním číslem na odznaku, řidič trval na svém a z místa se snažil odjet,“ řekl mluvčí policie Petr Gřes.

Když policista otevřel levé přední dveře vozidla, řidič ho uchopil pod krkem za košili a řemen brašny a rozjel se.

„Po zhruba pěti metrech se podařilo policistovi vytrhnout ze sevření. Řidič pak pokračoval v jízdě a z místa činu rychle odjel směrem na Frýdek-Místek,“ dodal mluvčí.

Řidič byl po dvou dnech vypátrán na základě poznávací značky. „Ke svému jednání uvedl, že v danou chvíli jednal zkratovitě, za což se policistovi velice omlouvá. Své jednání zdůvodnil problémy v podnikání a vypjatou situací v osobním životě,“ doplnil mluvčí policie.

Policisté jednání řidiče prověřují s podezřením ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě. Za to může být potrestán odnětím svobody až na čtyři roky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín