KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Soud potrestal dvojici, která loupila ve Frýdku-Místku

Krajský soud v Ostravě v pátek vynesl trest nad dvojicí lupičů, která má na svědomí šest loupežných přepadení ve Frýdku-Místku z loňského prosince. Hlavní obžalovaný Josef Muroň má strávit ve věznici čtyři roky. Jeho kamarád Jakub Binar, který při loupežích hlídal a dělal zeď, dostal dva roky podmíněně se zkušební dobou na pět let.


Loni v prosinci muži v hernách ve Frýdku-Místku ohrožovali nožem barmanky a dožadovali se peněz. Celkem si odnesli hotovost ve výši přes 300 tisíc korun. Část peněz se podařilo policii zajistit a herny dostaly část ukradených peněz zpět.

Oba muži trestnou činnost přiznali a okradeným ženám se omluvili. Jedna z přepadených barmanek trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

Muroň u soudu odmítl vypovídat, ale kriminalistům se ke všemu přiznal a podstatnou část peněz vrátil, Binar při své výpovědi nešetřil lítostí. Za vše podle něj může mladická nerozvážnost.

„Celé to bylo z velké blbosti. Vím, že to byla velká chyba. Je mi to líto,“ vypověděl u soudu Binar, který nedávno odmaturoval na průmyslovce. Na rozdíl od Muroně nebyl ve vazbě a byl stíhán na svobodě.

Soudce při vyhlašování rozsudku ocenil, že oba obžalovaní se přiznali. „Dnes je móda zapírat i nos mezi ušima, a to od začátku až do konce. V tomto případě ale oba obžalovaní se od samého počátku ke všemu doznali,“ uvedl soudce Miroslav Mucha.

Poukázal na to, že pokud by zapírali, byla by důkazní situace velmi složitá.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín