KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Cyklista boural s kolem za sto tisíc, utekl a pro bicykl se dosud nevrátil

Po neznámém cyklistovi, který před dvěma měsíci způsobil nehodu nedaleko Raškovic na Frýdecko-Místecku, z místa nehody utekl a nechal tam své velmi drahé jízdní kolo, pátrá policie.


Vyšetřovatelé zatím netuší, proč je cyklistovi ztráta vzácného kola milejší než hrozící pokuta za přestupek. Nelze ale vyloučit, že kolo bylo kradené, což by úprk cyklisty vysvětlovalo.

O dosud neobjasněné nehodě, která se stala 30. července, informoval ve čtvrtek mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. Cyklista na křižovatce zřejmě nedal přednost Škodě Octavii, která do něj narazila.

„Ještě před příjezdem policistů se cyklista z místa nehody vzdálil. Dosud se nepodařilo zjistit, komu kolo patří,“ řekl mluvčí s tím, že jde o jízdní kolo značky Ridley Limit černo bílé barvy.

„Jedná se o bicykl z limitované edice. Bylo jich údajně vyrobeno jen okolo 25 kusů,“ doplnil mluvčí. Podle informací prodejce přesahuje hodnota takového kola sto tisíc korun.

Policie se nyní obrací na veřejnost, která by mohla pomoci při zjištění vlastníka jízdního kola, případně totožnosti neznámého cyklisty.

„V případě poskytnutí informace kontaktujte Dopravní inspektorát Frýdek-Místek na telefonním čísle 974 732 259 nebo volejte linku 158,“ vyzval mluvčí policie případné svědky.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín