KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ve Frýdku-Místku uhořel bezdomovec, další bojuje o život

Bezdomovec zemřel v noci na úterý ve stanu u lesa ve Frýdku-Místku. Informoval o tom mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. Další muž bez domova, který koncem minulého týdne utrpěl popáleniny v Českém Těšíně, bojuje o život v ostravské fakultní nemocnici.


Při požáru stanu ve Frýdku-Místku zasahovali v noci na úterý hasiči, život už muži nedokázal nikdo zachránit. „Muž uhořel ve stanovém městečku, kde přebývají bezdomovci. Příčinu požáru kriminalisté vyšetřují, bližší informace zatím nejsou k dispozici,“ řekl mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk.

Podobný případ, který ale neskončil tragicky, vyšetřuje také policie v Českém Těšíně. V pátek zde utrpěl těžké popáleniny bezdomovec nedaleko rychlostní komunikace R48. V blízkosti lesa spolu s dalšími muži rozdělával oheň pomocí hořlavé kapaliny. Jeden z mužů svému kamarádovi potřísnil kalhoty, které se vzňaly.

„Oheň muž uhasil, ale ošetření nevyhledal, protože zranění nepovažoval za vážné. Nicméně v průběhu víkendu se jeho stav zhoršil natolik, že musel být převezen do nemocnice. Podle lékařů utrpěl popáleniny třetího stupně na dolních končetinách v rozsahu 31 procent a je ohrožen na životě,“ informovala mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková s tím, že policii o vážném zranění informovali až lékaři.

„Po ostatních aktérech skutku pátráme,“ dodala mluvčí Viačková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Frýdek-Místek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín