KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý cizinec vyhrožoval v Karlových Varech bombou

Silně opilý padesátiletý cizinec vyděsil nakupující v jednom z obchodních domů v Karlových Varech. V sobotu kolem osmé hodiny večerní přišel na oddělení informací, kde u přepážky podal obsluze batoh s tím, že je v něm ukryta bomba a všichni vyletí do povětří. Pak odešel mezi regály.


„Přivolaná hlídka muže okamžitě zadržela. Prohlídkou batohu, bylo zjištěno, že v něm žádná výbušná látka není. U muže byla provedena dechová zkouška, která byla pozitivní. Naměřená hodnota alkoholu byla 3.61 promile v dechu,“ uvedl v neděli policejní mluvčí Pavel Valenta.

Policisté zjistili, že se jedná o padesátiletého cizince, který se již rok zdržuje na území České republiky nelegálně.

„Za šíření poplašné zprávy hrozí muži trest odnětí svobody až na dvě léta. Jakmile bylo muži sděleno podezření, byl umístěn do policejní cely, kde vyčká rozhodnutí soudu, který rozhodne o výši jeho trestu,“ poznamenal Valenta.


(Zdroj: Krimi Zprávy Karlovy Vary)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín