KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Majitel našel odcizené železo dvakrát ve sběrně

Drzost některých zlodějů nezná mezí. Přesvědčil se o tom majitel rodinného domu v Krupce na Teplicku. Na sklonku srpna překonal tehdy neznámý pachatel oplocení pozemku poškozeného, ze kterého odcizil dva hydraulické válce a kovové díly určené ke stavbě montážních hal.


„Odcizené železo zloděj prodal do výkupny sběrných surovin, kde si poškozený odcizený majetek našel a od výkupčího jej dostal zpátky. Tím považoval celou věc za vyřízenou a ani se neobracel na policisty,“ informoval Právo o případu teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.

Tolerantní muž ale hned následující den zjistil, že mu oba hydraulické válce a k tomu navíc ještě tři hydraulické zvedáky zmizely z pozemku znovu. Vydal se tedy do krupské sběrny, kde si poprvé odcizené železo našel a tam se od obsluhy dověděl, že jí odcizené věci nabízeli opět stejní muži, jako v předchozím případě.

„Pracovník výkupny je ale vyhodil. Poškozený začal proto po svém majetku pátrat i v jiných sběrnách. Nakonec odcizené železo nalezl ve sběrných surovinách v Teplicích. Tentokrát již přivolal policisty, pro které nebyl problém zjistit totožnost pachatelů,“ uvedl Vítek a dodal, že jednomu z drzých lapků už bylo sděleno podezření z přečinu krádeže, druhému zloději bude podezření sděleno v nejbližších dnech. Oběma hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín