KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič z Teplic se viděl na videu a raději se udal

Kriminalisté měli usnadněnou práci při vyšetřování loupežného přepadení, ke kterému došlo minulý týden v Teplicích. Do jedné z mnoha tamních heren vešel muž, který se zbraní v ruce donutil obsluhu k vydání finanční hotovosti. Lup obsahoval kasírku s několika tisícovkami a kelímek s drobnými mincemi.


„Na základě oznámení o loupeži se ihned rozjelo pátrání po pachateli. Ten však policisty překvapil, když se hned další den večer dostavil na obvodní oddělení, kde se k přepadení herny přiznal,“ přiblížil teplický policejní mluvčí překvapivé vyřešení případu.

Nebylo to však špatné svědomí, které lupiče na služebnu přivedlo. „Když se ho při výslechu kolegové zeptali na důvod, proč se sám udal, tak sdělil, že viděl kamerový záznam z přepadení nejen v televizi, ale i na internetu, kde video kolovalo,“ dodal Vítek.

Majitel provozovny totiž záznam poskytl nejen médiím, ale umístil ho i na sociální sítě. Když 20letý mladík zjistil, že byl zachycen kamerami a jeho obličej zřejmě viděli i lidé, kteří ho znají, rozhodl se k loupeži přiznat. Kriminalistům také sdělil, že hernu přepadl kvůli tíživé finanční situaci a zbraň, kterou použil, byla pouze maketa, kterou po loupeži zahodil do kontejneru.

Muž byl obviněn ze zločinu loupeže, za který mu hrozí trest odnětí svobody na dvě léta až deset let.


(Zdroj: Krimi Zprávy Teplice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

ILIEVA MARIA METODIEVA
* 16.11.2007 hledaná

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

LOKAJÍČEK LADISLAV
* 20.3.1999 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín