KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Liberecku se převrhla cisterna, benzín unikal do pole

Havarovaná cisterna na silnici I/13 u Bílého Kostela na Liberecku zastavila v neděli odpoledne provoz na hlavním tahu z Liberce do Děčína. Z cisterny, která se převrátila do příkopu na bok, začal unikat benzín. Cisterna převážela si 35 tisíc litrů benzínu.


Kolik benzínu do pole vyteklo, nedokázali hasiči v neděli odpoledne říci. „Cisternu jsme pomocí dvou Tater postavili na kola, ale pravá přední nádrž je proražená. Otvor jsme už utěsnili a nyní čekáme, až sem přijede z Vyškova náhradní cisterna, do níž si majitel přečerpá obsah té havarované,“ řekl Právu na místě nehody velící důstojník libereckých hasičů Petr Štajnc.

Hasiči podle něho zároveň na kontaminovanou půdu nastříkali speciální pěnu, aby se páry z rozlitého benzínu odpařovaly pomaleji. Jak uvedla mluvčí krajské policie v Liberci Ivana Baláková, začali policisté provoz odklánět před Bílým Kostelem. Místo nehody nebylo průjezdné.

K nehodě přijely v neděli odpoledne těžké jeřáby, aby pomohly s vytažením cisterny. „Zjistili jsme ale, že na to nebudou stačit a patrně bude muset přijet speciální tank,“ dodal Štajnc.

Místo kontrolovali také pracovníci životního prostředí, aby zjistili, jaký rozsah zamoření havarovaná cisterna způsobila. Co bylo příčinou nehody, vyšetřují policisté. Podle nepotvrzených informací od hasičů mohl řidiče zmoci mikrospánek, v jehož důsledku sjel do příkopu a převrátil se na bok. Při nehodě nebyl nikdo zraněn.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín