KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vlak se srazil s autem u Jablonného

U Jablonného v Podještědí na Liberecku se dnes dopoledne na přejezdu střetl vlak s osobním autem. Řidička měla štěstí, byla jen lehce zraněna, řekla liberecká policejní mluvčí Ludmila Knopová. Provoz na frekventované trati z Liberce na Českou Lípu byl obnoven ve 13:00.


Nehoda se stala krátce před 10:30. "Ke střetu došlo na železničním přejezdu se světly bez závor," řekl Jan Kučera z Drážní inspekce. Světelná signalizace byla v činnosti. Auto se podle Kučery střetlo s osobním vlakem, který jel z Děčína do Liberce.

Po nehodě zůstaly na železnici a vlaku škody za 80 000 korun, na 20 000 odhadli policisté škody na automobilu. Co bylo příčinou nehody, zjišťuje Drážní inspekce i policie.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín