KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při nehodě u Jablonného se těžce zranily čtyři děti

Na páteřní komunikaci z Liberce do Děčína se v úterý odpoledne u Jablonného v Podještědí střetla dvě osobní auta. Těžce se zranily čtyři děti a vážná zranění utrpěly i dvě dospělé osoby. Uvedla to mluvčí libereckých záchranářů Lenka Markovičová.


Nehoda se stala na přehledném úseku v blízkosti koupaliště. "Dvě auta se tam čelně střetla, co bylo příčinou nehody, vyšetřovatelé zjišťují," řekl mluvčí policie Petr Kmínek. Silnice byla kvůli nehodě na více než dvě hodiny uzavřena, policie odkláněla dopravu přes Jablonné.

"Nejvážnější zranění utrpělo zřejmě jedenáctileté děvče, které vrtulník s podezřením na poranění páteře převezl na specializované pracoviště do Prahy Motola," řekla Markovičová.

Vážná mnohačetná zranění utrpěli také dva dospělí - muž a žena, které záchranáři dopravili na libereckou traumatologii. Na stejné oddělení bylo převezeno i další z dětí - nejstarší patnáctileté s poraněním krční páteře. "Další dvě děti ve věku 10 a 13 let přepravily sanitky do nemocnice v České Lípě s otřesem mozku a poraněním břicha," dodala mluvčí záchranky.

Nehoda u Jablonného nebyla v úterý jediná. U Dubé na Českolipsku havaroval po poledni motorkář, který podle Kmínka zřejmě nezvládl svůj stroj ve vysoké rychlosti. Vrtulník ho s vážným zraněním převezl do nemocnice.

V Nové Vsi na Jablonecku zase havaroval řidič osobního vozu, který se snažil ujet policejní kontrole. "Nezvládl řízení a skončil na střeše, musel být také se zraněním převezen do nemocnice," dodal Kmínek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín