KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladíci skočili v Děčíně z mostu do Labe, nemohli se dostat ke břehu

Velmi nebezpečnou zábavu, která mohla špatně skončit, si ve čtvrtek večer kolem půl osmé v Děčíně dopřáli dva 20letí mladíci. Přecházeli železniční most a skočili z něj do řeky Labe. Podcenili ale sílu proudu a nemohli se dostat ke břehu. Nakonec je museli vytáhnout policisté. Jeden z mužů poté skončil v nemocnici.


„Muži vstoupili na železniční most, který hodlali přejít. Nakonec ale změnili plány a oba skočili do vody. Pravděpodobně je motivovala chuť se vykoupat s trochou adrenalinu,“ uvedl děčínský policejní mluvčí Vojtěch Haňka.

Na místo vyrazily dvě hlídky policistů. V řece uviděli strážníka, který se snažil tonoucím pomoci.

„Jeden z hlídkařů neváhal a skočil do proudu na pomoc také. Společnými silami se podařilo oba hazardéry zachránit. Jeden z nich se nalokal vody, takže musel na vyšetření do nemocnice,“ dodal Haňka.

Mladíci jsou už v pořádku, podle policistů porušili zákon o drahách a za přestupek jim hrozí až desetitisícová pokuta.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín