KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý mladík v Děčíně mířil na auta bazukou

Opilý 17letý mladík pobíhal v sobotu večer v Děčíně po ulicích a mířil na projíždějící auta bazukou. Na místě ho zadrželi strážníci městské policie, kteří zjistili, že bazuka je naštěstí znehodnocená.


Strážníci byli na muže s bazukou upozorněni v sobotu kolem 22. hodiny. „Znehodnocenou bazuku mu půjčil jeho o rok starší kamarád. Provedená dechová zkouška u zadrženého ukázala 2,25 promile alkoholu,“ uvedl zástupce ředitele děčínských strážníků Tomáš Pavlík.

Na místo byla přivolána hlídka policie, která nyní případ řeší. Za nebezpečné vyhrožování hrozí mladíkovi až rok vězení.

Podobný případ nebezpečného vyhrožování nefunkční zbraní řešila policie v srpnu v Ústí nad Labem. Trojice mužů z Ústí mířila na auta maketou pistole, kterou našli v lese poblíž městské části Mojžíř.


(Zdroj: Krimi Zprávy Děčín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín