KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Čtrnáctiletý opilec skákal v Jihlavě pod auta

Teprve čtrnáctiletý opilý chlapec hazardoval ve středu večer se životem v centru Jihlavy. Mladík se snažil skočit před projíždějící vozidla, a když se mu to nepodařilo, nakonec tloukl hlavou do kapoty auta.


Podle kolemjdoucích chlapec na šokované řidiče nepříčetně křičel, ať ho přejedou. Na místo na popud několika lidí okamžitě vyjela policejní hlídka. Po příjezdu policisté zjistili, že chlapec mezitím začal svojí hlavou tlouct do kapoty jednoho ze zaparkovaných vozidel. Přitom ho zadrželi strážníci městské policie.

„Nezletilý chlapec byl pod vlivem alkoholu. Naměřili jsme mu hodnotu 0,67 promile alkoholu. Na místo byla přivolána zdravotnická záchranná služba, která hocha převezla do nemocnice na ošetření,“ uvedla jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Na vozidle, které mladík hlavou poškodil, způsobil škodu za 4 500 korun. Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku. Dále zjišťují, kdo nezletilému chlapci alkoholický nápoj podal nebo prodal a dopustil se tak přestupku proti ochraně před alkoholismem a jinými toxikomaniemi.

Ve čtvrtek nad ránem policisté také v centru Jihlavy ještě zadrželi sedmnáctiletou dívku, které naměřili téměř dvě promile alkoholu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jihlava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín