KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič nezvládl dodávku, nehodu nepřežil mladý motorkář

Letos již sedmnáctou oběť má od sobotního odpoledne provoz na silnicích Vysočiny. Je jí 20letý motorkář, který zemřel na následky zranění po srážce s protijedoucím autem. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.


Tragédie se odehrála v sobotu krátce po 13. hodině zhruba dva kilometry za obcí Smrčná ve směru na Jihlavu.

„Třiačtyřicetiletý řidič dodávkového vozidla Peugeot Boxer z Jihlavska zřejmě nezvládl průjezd zatáčkou a vyjel do protisměru, kde se srazil s protijedoucím motocyklem MZ 251, který řídil dvacetiletý řidič z Havlíčkobrodska.

Řidič motocyklu utrpěl těžká zranění, kterým podlehl přes okamžitou pomoc řidičů, kteří zastavili na místě, i oživovací pokusy lékaře vysočinské záchranky. Okolnosti nehody a míra zavinění jsou předmětem policejního vyšetřování,“ shrnula mluvčí.

V letošním roce zahynulo na silnicích vysočinského kraje sedmnáct lidí. Sedm z nich byli řidiči osobních vozidel, dva spolujezdci, dva řídili motocykl, dva jeli na kole. Zbývajícími čtyřmi oběťmi silničního provozu byli chodci.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jihlava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín