KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Jihlavsku se srazila cisterna s dodávkou plnou peněz, dva zranění

Vážná dopravní nehoda se stala v úterý dopoledne u Vílance na Jihlavsku. Srazil se vůz bezpečnostní agentury převážející peníze s cisternou. Po střetu byli těžce zraněni dva lidé z dodávky. Provoz v místě byl přerušen.


„Cisterna převážela propan-butan, náklad dodávky zůstal neporušen, peníze se neztratily,“ řekla mluvčí policie Dana Čírtková. Doprava musela být na hlavním tahu mezi Jihlavou a Znojmem v obou směrech odkloněna, pravděpodobně až do jedné hodiny odpoledne.

"Příčiny střetu jsou předmětem šetření," uvedla Čírtková. Doplnila, že k výši převážené finanční hotovosti se policie nebude vyjadřovat. Server televize Nova informoval, že se jednalo o čásku 250 miliónů korun. "Výši částky nebudeme specifikovat," potvrdila Novinkám Čírtková.

Podle ní policisté finanční hotovost překládají, peníze zůstanou po dobu vyšetřování nehody u policie.

Nehoda se stala kolem půl osmé ráno na silnici první třídy v kopci těsně nad Vílancem. Obě vozidla zůstala stát na silnici. Těžce poraněn byl osmadvacetiletý řidič dodávky a jeho spolujezdec.

Nákladní auto Volvo vezlo cisternu se zkapalněným propan-butanem. Podle mluvčí se jedná o zvlášť nebezpečný náklad. Cisterna podle ní ale nebyla poškozena a nebezpečná látka neunikla.

Podle mluvčí je teď náklad tak zabezpečen, že okolí neohrožuje. Peníze zůstaly v dodávce, na místě je střeží policie. Doprava je odkláněna v Jihlavě a ve Stonařově.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jihlava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín