KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Učitelka dostala za smrt dívky způsobenou pádem branky podmínku

Šest měsíců s podmínečným odkladem na jeden rok - to je zatím nepravomocný pondělní rozsudek Okresního soudu Jihlava nad učitelkou mateřinky z Dolní Cerekve Alenou Haškovou. Ta v prosinci 2009 nedokázala zabránit pádu házenkářské branky, jejíž konstrukce způsobila smrtelné zranění šestileté dívce.


Soudce Zdeněk Chalupa, který Haškovou letos 10. března zprostil viny, musel respektovat doporučení odvolacího soudu, kam kauzu posunula státní zástupkyně Milena Smetanová. Ta navrhovala výchovný trest na dolní hranici sazby a předseda senátu krajského soudu Miroslav Novák se 18. května přiklonil k její argumentaci, když věc vrátil předchůdci k novému projednání.

„Nenařizuji soudu prvního stupně provést nové důkazy, ale řádné vypořádání se s argumentací státního zástupce,“ uvedl tehdy předseda senátu.

Jak Právu potvrdila Alena Dostálová z trestní kanceláře soudu, Hašková se jednání zúčastnila v doprovodu obhájce Jiřího Kozáka a aktuální verdikt nekomentovali. Nyní mají osm dnů na případné odvolání.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jihlava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín