KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilá řidička smetla chodce, mladá žena zemřela

Týden extrémního nebezpečí pro chodce: tak by se dala nazvat kumulace dopravních nehod na Jihlavsku v závěru uplynulého týdne. V neděli vše vyvrcholilo smrtí mladé ženy. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Kroutilová.


Nejtragičtější nehoda se odehrála po desáté hodině v neděli večer mezi Telčí a Horní Myslovou. Škoda Octavia smetla dva chodce jdoucí po pravé krajnici. „Dvaadvacetiletá žena na místě podlehla těžkým zraněním, třicetiletý muž utrpěl zranění těžké,“ shrnula následky střetu policejní mluvčí.

Vůz, na němž vznikla asi 50tisícová škoda, kriminalisté podrobí znaleckému zkoumání, při dechové zkoušce čtyřicetiletá řidička nadýchala 1,53 promile.

„Policejní komisař zahájil úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu usmrcení z nedbalosti a přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedla Kroutilová.

Jak připomněla, současné počasí, které provází snížená viditelnost, by mělo přimět řidiče i chodce ke zvýšené opatrnosti. V posledních dnech totiž policisté na Jihlavsku vyjeli hned k několika nehodám, při nichž figurovali chodci.

Ve středu 19. října jela po osmé hodině večer dvaačtyřicetiletá řidička vozidla Opel Vectra v Jihlavě po ulici Fritzova ve směru ke křižovatce s ulicí Plukovníka Švece. V té době přecházeli vozovku po vyznačeném přechodu pro chodce šestnáctiletý chlapec a stejně stará dívka, které řidička automobilem srazila. Chlapec i dívka byli zraněni a převezeni do nemocnice.

V pátek 21. října před sedmou hodinou ráno srazil Opel Astra 18letou chodkyni v blízkosti jihlavské nemocnice. I tato dívka šla v okamžiku nehody po přechodu pro chodce. Zranění si vyžádalo lékařské ošetření.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jihlava)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín