KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Studenta, který napadl sekretářku, chce policie poslat do vazby

Student, který v pondělí napadl sekretářku gymnázia v Chomutově se slovy, že je terorista, by mohl jít až na pět let do vězení. Policisté v úterý podají návrh na uvalení vazby.


Žák je obviněn z pokusu o těžké ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování.

"Za tento paragraf by mu hrozilo tři až 10 let. Vzhledem k tomu, že jde o nezletilého, bude trest nejspíš poloviční," řekla policejní mluvčí Marie Pivková.

Patnáctiletý student prvního ročníku napadl sekretářku v její kanceláři nožem a paličkou na maso. Způsobil jí řezná poranění. Lékaři měli i podezření na otřes mozku, to se nepotvrdilo. Žena byla v pondělí po ošetření na chirurgii propuštěna domů.

Při útoku student křičel, že je členem teroristické organizace, která chce změnit poměry v České republice. [celá zpráva]

Útočníka zneškodnili ředitel Jaroslav Zahrádka a školník. Podle Zahrádky byl chlapec dobrým studentem, ze základní školy přišel jako jedničkář a žádné problémy s ním nikdy nebyly. Po útoku se prý tvářil apaticky. V napadení sekretářky nebylo prý nic osobního, dítě prý chtělo zaútočit na člověka, který reprezentuje vzdělávací systém.


(Zdroj: Krimi Zprávy Chomutov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín