KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lidi z vykolejeného vlaku evakuovali přes rozvodněnou řeku

Vykolejení vlaku a evakuaci přes rozvodněnou řeku Mohelku zažili při jednom cestující osobního vlaku na trase mezi Rychnovem u Jablonce nad Nisou a Hodkovicemi nad Mohelkou před čtvrtečním polednem.


Vlak vykolejil poté, co narazil do vzrostlé břízy na kolejích, která se vyvrátila vlivem větru a vydatného deště. Nehoda vlaku se stala na obtížně dostupném místě, kam se záchranáři dostávali jen velmi složitě. Z místa podle mluvčí krajských hasičů Zdenky Štrauchové evakuovali 21 lidí a šest z nich bylo zraněných.

„Řeka je v těchto místech zhruba čtyři metry široká, a tak jsme poskládali tři díly žebříku a vytvořili provizorní můstek přes řeku. Podél jsme dali i lana jako zábradlí, aby se lidé měli čeho přidržovat,“ popsal Právu velitel zásahu hasičů Petr Kroupa.

Podle ředitele krajské záchranné služby Stanislava Mackovíka ošetřili na místě lehce zraněné pacienty. „Nebylo tam žádné vážné zranění,“ podotkl Mackovík.

Na trati mezi Rychnovem a Hodkovicemi nad Mohelkou se podle mluvčího Českých drah Radka Joklíka stala ještě další nehoda, kdy se na přejezdu střetl vlak s osobním automobilem. „Tato nehoda se obešla bez zranění,“ řekl ČTK Joklík. Výluka na trati však trvá.

Cestující z havarovaného vlaku odjeli z místa náhradním autobusem.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín