KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič vezl sedm kamarádů, s autem vyletěl ze zatáčky

V neděli nad ránem nezvládl dvacetiletý řidič průjezd zatáčkou v Jablonci nad Nisou a s vozem Opel Kadett havaroval. Přivolaní policisté zjistili, že se v osobním autě tísnil s dalšími sedmi cestujícími. Policisté řidiči naměřili dvě promile alkoholu v krvi.


„Vozidlo značky Opel Kadett řídil 20letý muž z Nové Vsi nad Nisou. V mírném stoupání nezvládl průjezd pravotočivé zatáčky. Vlivem nepřiměřené rychlosti a podnapilosti vyjel vlevo mimo vozovku a narazil do ocelových svodidel,“ řekla policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Přivolaní policisté následně mladému muži naměřili dvě promile alkoholu v krvi. „Šetřením na místě nehody policisté zjistili, že muž nebyl v době nehody ve vozidle sám. Spolu s ním se přepravovalo dalších sedm osob,“ uvedla mluvčí a doplnila, že nikdo z cestujících nebyl připoután bezpečnostním pásem.

Kromě spolujezdce na předním sedadle, který musel být ošetřen lékařem, nebyl nikdo z pasažérů zraněn. Řidič je nyní vyšetřován pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za to mu v případě odsouzení hrozí až rok ve vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín