KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Požár v Jablonci nad Nisou uvěznil lidi v paneláku

Několik rodin ve čtvrtek odpoledne uvěznil požár v osmém patře panelového domu v části obce Mšeno nad Nisou. K nahlášené události vyjeli hasiči v 15.40, požár se hasičům podařilo zlikvidovat v 16.15. Nikdo nebyl zraněn, ani se nenadýchal kouře.


Požár vypuknul na chodbě sedmého patra za výtahem, kde hořel prostor stoupaček s veškerou kabeláží.

„Požár uvěznil v panelové nástavbě v osmém patře několik rodin. Pomocí vyváděcích masek jsme evakuovali ven dvě matky s dětmi a jednu dospívající slečnu. V jednom z bytů se také schoval vlivem stresu pes, kterého jsme nakonec našli a vynesli,“ popsal velitel zásahu Tomáš Janoušek.

Na likvidaci ohně stačil podle hasičů jediný vodní proud, požár se jim podařilo uhasit během 30 minut. Příčinu požáru ani výši škod hasiči zatím neznají. "Vše je v šetření," dodala mluvčí hasičů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín