KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž okradl pacienta po operaci, chtěl mu vybrat i účet

Kriminalisté v Jablonci nad Nisou pátrají po muži, který před tamní nemocnicí okradl pacienta po operaci. Pomocí jeho dokladů a platebních karet chtěl také vybrat hotovost z účtu okradeného.


„Čtyřiapadesátiletému muži z Ústí nad Labem pachatel vzal před jabloneckou nemocnicí peněženku i s doklady a platebními kartami. Na ně se pak neúspěšně pokusil vybrat hotovost. Zachytila jej ale kamera a policisté vědí, jak vypadá,“ řekla v úterý policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Pacient byl okraden v polovině letních prázdnin, právě když z nemocnice odcházel a čekal na odvoz domů. "Pachatel zřejmě zneužil skutečnosti, že muž si na tašku, kterou si odložil vedle lavičky, položil příruční zavazadlo s doklady a peněženkou," uvedla Knopová.

Zloděj se peníze z účtu pokusil získat 25. července. Okradený muž ale u karet neměl poznamenaný PIN a o peníze díky tomu nepřišel. Policisté žádají ty, kteří muže na fotografii poznají, aby zavolali na číslo 974 474 741 nebo na linku 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín