KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté ženě nastříkali do očí slzný plyn a odvezli ji do lesa

Policejní inspekce navrhla státnímu zástupci stíhaní dvojice policistů z Jablonecka. Loni v listopadu unesli a hrubě zacházeli se ženou, jejíž výtržnost přijeli vyšetřovat. Zpovídat se mají z omezování osobní svobody a zneužití pravomoci úřední osoby.


Při hlídce policisté řešili začátkem loňského srpna výtržnost se ženou, která byla mírně opilá. Před naložením do služebního vozidla jí nasadili pouta. Jeden z policistů si k ženě s rukama spoutanýma za zády přisedl.

„Během jízdy jí bezdůvodně nastříkal do očí slzotvorný prostředek a několikrát ji udeřil hřbetem ruky do obličeje. Policisté ženu odvezli asi šest kilometrů daleko od Jablonce nad Nisou, na opuštěné místo v lese,“ řekla mluvčí policejní inspekce Radka Sandorová. Tam ji kolem druhé hodiny ráno donutili z vozidla vystoupit.

Pak opět proti ženě použili slzný sprej, sundali jí pouta a odjeli. „Ženu nechali samotnou, bezbrannou na neznámém a neosvětleném místě. Po dvaceti minutách se dostala k nejblíže osvětlenému místu, kde se jí dostalo pomoci,“ doplnila Sandorová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Jablonec nad Nisou)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín