KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Vlak ve Vsetíně srazil mladíka, strojvůdce jeho tělo našel na kolejích

Osmnáctiletý mladík přišel o život, když ho ve středu večer srazil vlak ve Vsetíně. Mrtvé tělo našel strojvedoucí soupravy, který se po příjezdu do stanice vydal po kolejích zpět zkoumat příčinu lehkého nárazu do lokomotivy.


„K neštěstí došlo kolem půl jedenácté večer na železnici ve Vsetíně, části Rybníky. Osmačtyřicetiletý strojvedoucí z Valašského Meziříčí jel s osobním vlakem na trase Přerov -Střelná. Krátce po půl jedenácté, když se blížil s vlakovou soupravou ke Vsetínu, ucítil slabý náraz,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Strojvedoucí ještě s vlakem dojel do blízké stanice Vsetín. Vrtalo mu hlavou, co mohl náraz, který ucítil, způsobit.

„Nedalo mu to, ukončil jízdu, nechal se vystřídat jiným strojvedoucím a pěšky se šel podívat k místu, kde k nárazu došlo. Nejprve našel vedle kolejí batoh a nedaleko mrtvého mladého muže, který měl viditelná mnohačetná poranění. Na místo okamžitě přivolal policii a lékaře, který konstatoval smrt,“ řekla Javorková.

Policisté zjistili, že se jedná o osmnáctiletého mladíka ze Vsetína. Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Okolnosti tragické události policisté vyšetřují. U zemřelého byla nařízena zdravotní pitva.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín