KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na trezorech se dřel autogenem, odnesl čtyři tisícovky z šuplíku

Velký kus nepoctivé práce odvedl zloděj, který se vloupal do provozovny Metalšrot Tlumačov v Dřevnovicích na Prostějovsku. Rozplétal ploty, řezal trezory rozbrušovačkou i autogenem, aby nakonec utekl s necelými čtyřmi tisícovkami ze šuplíku stolu. Policie zloděje dopadla.


„Nejdříve rozpletl plot, aby se dostal do areálu, pak přestřihl hlavní telefonní přívod do objektu, čímž vyřadil z provozu elektronické zabezpečovací zařízení a záznamový kamerový systém. Vypáčil vstupní dveře do budovy a další dveře do chodby a kanceláře. Tam odcizil DVD rekordér, poškodil ústřednu elektronického zabezpečovacího zařízení a hlavní telefonní ústřednu,“ informovala v pátek mluvčí prostějovské policie Eva Čeplová.

„Potom vypáčil dvoukřídlá plechová vrata a vnikl do dílny. Vzal autogenní soupravu a úhlovou brusku, přešel k mobilní buňce u váhy, vypáčil vstupní dveře, vnikl dovnitř a rozbrušovačkou rozřezal kovový trezor. Autogenem se ještě pokusil rozřezat opláštění dalšího trezoru, to se mu však nepodařilo. Nakonec se za všechnu dřinu odměnil jen tím, že z pracovního stolu ukradl 3800 korun a utekl,“ popsala mluvčí.

Na odcizených věcech způsobil škodu dvacet tisíc korun, na zařízení vznikla škoda dalších 31 tisíc korun. Jako pachatele policisté vypátrali devětadvacetiletého muže z Přerova. Byl obviněn z přečinů krádež a poškození cizí věci. Hrozí mu až dvouleté vězení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín