KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto skončilo po havárii na zahradě, řidič utekl

Přerovští policisté pátrají po řidiči seatu, který ve čtvrtek odpoledne havaroval poblíž Přerova a skončil na zahradě. Majitel, který pil alkohol, se k řízení nehlásí.


Řidič jel s autem od místní části Přerov – Předmostí ve směru na obec Lýsky. „Kvůli rychlé jízdě se po projetí zatáčky dostal do protisměru. Následně strhl řízení a vyjel na travnatý pás, kde narazil bokem do ovocného stromu a přední částí auta do kovové brány s oplocením. Vozidlo přejelo přes celou zahradu a jeho jízdu zastavil až přípojný vozík,“ řekla Právu v pátek přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Policisty podle ní přivolali na místo majitelé zahrady, kteří si však auta všimli, až když bylo prázdné.

„Při šetření nehody se na místo dostavil majitel vozidla, u kterého byla provedena orientační dechová zkouška, která vykázala hodnotu 2,11 promile alkoholu,“ uvedla mluvčí s tím, že majitel odmítl, že by auto řídil.

„Dopravní nehoda je i nadále v šetření dopravních policistů. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 150 000 korun, na ovocném stromku 3 000 korun a na oplocení zahrady 50 000 korun,“ dodala Zajícová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín