KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Žena škrtila a oloupila seniorku v jejím bytě

Policisté pátrají po čtyřicetileté lupičce, která v úterý dopoledne oloupila osmaosmdesátiletou seniorku v Přerově. K napadení došlo v jednom z domů na nábřeží E. Beneše.


Stařenka neznámou ženu pustila do svého bytu, když jí dotyčná sdělila, že přichází z elektrárny, aby se zeptala, proč nechodí na setkání s důchodci. Návštěvnice předala seniorce jako dárek krabičku a osušku. Mimo to jí donesla ještě tisíc korun, ale bankovku prý má pouze v hodnotě dvou tisíc korun a potřebuje ji rozměnit.

Poškozená odešla do ložnice, kde měla v obálce odloženo 40 tisíc korun, vytáhla tisícikorunu a donesla ji ženě. Avšak ta po chvíli hodila seniorce přes hlavu donesenou osušku a začala ji pod krkem škrtit.

„Poškozená omdlela, a pak jen slyšela bouchnutí vstupních dveří a tím se probrala. Následně zjistila, že jí pachatelka odcizila čtyři tisíce korun z peněženky a zmizely také peníze z obálky v ložnici,“ uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Podle policie se jedná o ženu ve věku asi 40 let, vysokou 160 cm. Měla krátké hnědé vlasy a velkou mezeru mezi předními horními zuby.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín