KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Syn brutálně napadl otce kvůli výhře z automatu

Na to, jak si vyrazil se svým dvaadvacetiletým synem do jedné herny v Přerově, zřejmě nikdy nezapomene padesátiletý muž. Jeho potomek jej totiž napadl a zranil jen proto, že se s ním nechtěl podělit o výhru.


K události došlo v noci na středu. Oba muži nejprve spolu poklidně hráli na výherních automatech. Situace se zdramatizovala poté, co se na otce usmálo štěstí. „Jeho syn po něm požadoval část výhry a poté, co mu ji odmítl dát, jej fyzicky napadl,“ řekla Právu přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Mladík podle ní nejprve otce odhodil na hrací automat a poté se přetahovali, až se dostali před hernu „Tam syn otce odhodil na betonovou dlažbu, vyhrožoval mu uškrcením a následně jej také skutečně začal škrtit. Pak svého jednání zanechal a z místa odešel.“ uvedla mluvčí.

Napadeného podle ní převezla sanitka do přerovské nemocnice s poraněným hrudníkem. „Lékaři odhadli dobu jeho hospitalizace na jeden měsíc,“ konstatovala Urbánková.

Na místě nejprve zasahovala hlídka městské policie, která útočníka zadržela a předala policistům. Mladík je podezřelý z nebezpečného vyhrožování, ublížení na zdraví a výtržnictví. Hrozí mu až tři roky vězení. Podle policistů dal otec souhlas k trestnímu stíhání svého syna.


(Zdroj: Krimi Zprávy Přerov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín