KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Prostějovsku šetří policie násilnou smrt

Trestný čin, na nějž doplatil smrtí jeden člověk, vyšetřují kriminalisté na Prostějovsku. K události došlo v obci Prostějovičky, dvanáct kilometrů jihozápadně od Prostějova. Policie zatím nechce být v případu konkrétní.


„Policisté vyšetřují případ ublížení na zdraví s následkem smrti. Kvůli povaze věci tento případ spadá do kompetence kolegů Krajského ředitelství Policie ČR v Olomouci,“ řekla mluvčí prostějovské policie Eva Čeplová.

„Mezi dvěma muži došlo krátce před půlnocí ze středy na čtvrtek ke slovní a pak i fyzické potyčce. Následkem bylo úmrtí třiapadesátiletého muže. Případ si převzali kriminalisté Krajského ředitelství Policie ČR Olomouckého kraje. Padesátiletého muže podezírají z trestného činu ublížení na zdraví s následkem smrti. Policie vydala podnět na uvalení vazby,“ sdělil Michal Pižurin z olomouckého krajského policejního ředitelství.

Pachateli hrozí odnětí svobody až na deset let.

„Mohu potvrdit, že u nás došlo k nešťastné události. Pokud já vím, tak to ale údajně nebyla vražda. Faktem je, že šlo o občana z Prostějoviček a dva jeho kamarády. Hlavní roli tam pravděpodobně hrálo popíjení alkoholu. Podrobnosti nemohu popisovat, ostatní už vám může sdělit policie,“ řekla starostka Prostějoviček Zdeňka Růžičková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

MARCHAL JAN
* 9.10.1973 pohřešovaný

NAUŠ MIROSLAV
* 27.11.1984 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín