KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Oheň v Prostějově zničil tři auta

Rozsáhlý požár tří osobních vozidel likvidovali v pátek nad ránem hasiči v Prostějově. Nikdo nebyl zraněn, škoda přesáhla jeden milión korun.


„Požár vozidel na parkovišti v areálu Autoklubu Prostějov v Bulharské ulici byl ohlášen na operační středisko hasičů v pátek po půl osmé ráno,“ informovala mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Na místo postupně vyrazili profesionální hasiči z Prostějova a dobrovolní hasiči z Vrahovic a Žešova. Po příjezdu první jednotky hasičů na místo a průzkumu byla informace upřesněna, na místě hořela tři osobní vozidla.

"Volkswagen Touareg shořel celý, Škoda Octavia částečně a částečně byl požárem také zasažen Peugeot 306. Na místo se dostavil vyšetřovatel, který stanovil výši škody na jeden milión korun, příčina vzniku požáru se vyšetřuje,“ doplnila Hacsiková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


DABACA Alexandra ( DABÂCA ALEXANDRA )
*  pohřešovaná

DABÂCA ALEXANDRA
* 27.6.2007 pohřešovaná

TOKÁROVÁ NIKOLA
* 27.12.1990 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín