KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž zapomněl u pumpy tašku a v ní 600 tisíc, čerpadlářka mu ji vrátila

Cizinec zapomněl v noci na pátek na čerpací stanici v Žešově na Prostějovsku tašku, ve které měl v několika měnách v přepočtu přes šest set tisíc korun. Měl ale štěstí, pracovnice čerpací stanice tašku našla a nález ohlásila. Ještě v pátek si tak muž mohl pro své peníze přijet.


Šestapadesátiletý cizinec zapomněl tašku pod stolem poté, co se občerstvil. Dvacetiletá pracovnice čerpací stanice si tašky všimla a vzala ji stranou, aby ji nikdo neukradl. Pak přivolala policii.

„Hlídka za přítomnosti mladé ženy zkontrolovala obsah této tašky, kdy se v tašce opravdu nacházela vyšší finanční hotovost. Jednalo se o bezmála 600 000 korun v bankovkách různé měny,“ řekla mluvčí policie Eva Čeplová.

Majitel, který se již vracel z Čech, byl o nálezu tašky informován a zanedlouho si celý obsah mohl vyzvednout přímo na policii v Prostějově. „S obsluhující si vzájemně vyměnili kontakty a majitel tašky přislíbil finanční vyrovnání za poctivě odevzdaný nález,“ doplnila mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín