KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči zachránili malého chlapce ze studny

Devítiletého školáka zachraňovali hasiči v pátek odpoledne po pádu do patnáct metrů hluboké studny v Brodku u Prostějova. Naštěstí neutrpěl zjevné zranění, byl jen podchlazený.


Podle prostějovské policejní mluvčí Evy Čeplové se pod chlapcem prolomil starý betonový poklop, který zakrýval nepoužívanou obecní studnu o průměru 170 centimetrů. Nejprve na místo dorazila místní dobrovolná jednotka, a pak i profesionální hasiči.

Hoch byl v hlubině stále při vědomí, snažil se udržet nad vodou a ještě před příjezdem záchranářů komunikoval se svou matkou.

„Hasičům se po chvíli podařilo dítě bezpečně vytáhnout a předat zdravotnické záchranné službě, která je převezla k preventivní kontrole do prostějovské nemocnice,“ uvedl krajský mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.


(Zdroj: Krimi Zprávy Prostějov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín