KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dálniční oddělení policie by piráta zastavilo, chybí ale 30 miliónů

Zřízení jednoho dálničního oddělení na středočeských rychlostních silnicích by přišlo na nejméně 30 miliónů korun. Ty ale ředitelství středočeské policie nemá. Na silnici R10 na Mladoboleslavsku jel v sobotu řidič mitsubishi pod vlivem drog asi 70 kilometrů v protisměru. Policisté jej ale zadrželi až v Praze.


Záměr vybudovat dálniční oddělení na čtyřproudých silnicích, které jsou v kraji čtyři, mělo vedení středočeské policie už před dvanácti lety. Tehdy nápad neprošel také kvůli penězům.

"Byla to moje vize, že rychlostní silnice mají dálniční oddělení mít," uvedl bývalý šéf středočeské dopravní policie a současný poslanec Stanislav Huml. Podle něho mají svůj smysl i dnes.

Rychlostní silnice R4, R6, R7 a R10, které dohromady měří 200 kilometrů, se hustotou provozu dálnicím přibližují. Smí se po nich jezdit až 130 kilometrů v hodině a řidiči na ně nesmějí vjet bez dálniční známky. Silnice z Turnova do Prahy procházející kolem Mladé Boleslavi je zřejmě nejvytíženější. "Ze všech čtyř rychlostních silnic v kraji je R10 nejnáročnější," řekl Huml.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín