KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dítě v Mladé Boleslavi kolabovalo v zamčeném autě

Přibližně tříletého chlapce nechala v úterý po poledni jeho matka zavřeného v autě v Mladé Boleslavi a odešla od něj. Dítě bylo v rozpařeném autě z vedra téměř omráčené.


Naštěstí si jej všimla kolemjdoucí žena a zavolala městskou policii. „Asi tříletý chlapec jevil známky značného přehřátí, strážníci se okamžitě pokusili navázat s ním kontakt. Po chvilce začalo dítě reagovat a podařilo se ho přimět, aby auto otevřel,“ uvedl mluvčí mladoboleslavské městské policie Ondřej Kubala.

Na místo byla také přivolaná záchranka. Strážníci dali chlapci napít vody a dehydrované dítě si převzali lékaři a odvezli jej do nemocnice.

„V průběhu zákroku se dostavila matka chlapce. Vzhledem k závažnosti případu jsme vše oznámili na městský úřad na Odbor péče o dítě a mládež,“ dodal Kubala.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín