KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Šílený jezdec v protisměru na R10 skončil na psychiatrii

Zběsilý jezdec ze Švýcarska Sascha S., který byl v Čechách na konci května zatčen kvůli své jízdě v protisměru rychlostní silnice R10 mezi Prahou a Turnovem, byl převezen na psychiatrii Vazební věznice Brno. Ve čtvrtek to potvrdila mluvčí zařízení Dana Krejčířová.


Soudce v Mladé Boleslavi na něho 1. června uvalil vazbu, protože zdravotní a zejména psychický stav 33letého muže závislého na pervitinu nezaručoval, že by svou nebezpečnou jízdu nezopakoval.

Švýcar však minulý týden neputoval od soudu do vazební věznice, ale kvůli depresím, abstinenčním příznakům po odepření drog a vážnému psychickému stavu skončil ve vězeňské nemocnici v Praze na Pankráci. Teď opustil i vězeňskou nemocnici a byl přesunut na psychiatrii.

„Ve vazební věznici nemáme psychiatrické oddělení, ale psychiatrický dohled je u něho stále nutný,“ potvrdil Právu mluvčí pankrácké věznice Jiří Dolejší.

Švýcarova sestra se už minulý týden pokoušela o vydání svého bratra, chtěla za něho zaplatit kauci. „Nejdůležitější je zajistit pro něho potřebnou léčbu,“ říkala jeho obhájkyně, která je se Švýcarovou sestrou v kontaktu.

Pravděpodobně na jeho rodině bude i česká justice vymáhat náklady spojené s jeho léčbou. „Sascha G. S. není pojištěn u žádné zdravotní pojišťovny v ČR. Náklady na léčbu jmenovaného nelze zatím odhadnout,“ uvedl Dolejší.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín