KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž brutálně napadl v Kosmonosích dva lidi, žena po útoku zemřela

Smrtí jedné ženy a vážnými zraněními muže skončil brutální útok muže v Kosmonosech u Mladé Boleslavi. „Kriminalisté zadrželi muže, který je podezřelý z brutálního činu na dvou osobách. Stalo se to v noci ze soboty na neděli.


Podezřelý je nyní umístěn v cele předběžného zadržení. V pondělí policisté podají státnímu zástupci návrh na vzetí muže do vazby. Kolik let je podezřelému, stejně jako k věku mrtvé ženy a zraněného muže, se policie odmítla vyjádřit.

Podle svědků činu se událost odehrála před restaurací Rychta v Boleslavské ulici. Na ženu měl zaútočit nožem její manžel.

Pracovníci restaurace poskytovali ženě první pomoc, zůstala na zemi ležet zakrvácená. Útočník pronásledoval jejího údajného intimního přítele až před Mladou Boleslav, kde jej dostihl a napadl také.

Žena zemřela při převozu do nemocnice, napadený muž je nyní v péči lékařů mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KARPÍŠEK JAROSLAV
* 22.1.1966 pohřešovaný

KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín