KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policejní vrtulník lovil marně na R10 dalšího jezdce v protisměru

Další případ riskantní jízdy v protisměru na rychlostní silnici R10 hlásil v neděli dopoledne na linku 112 jeden z řidičů. Policie na místo okamžitě vyrazila, nikoho ale nepřistihla.


„Dostali jsme hlášení ze stodvanáctky, že od Mladé Boleslavi směrem na Prahu jede osobní auto v protisměru. Ihned jsme vyjeli na místo, do akce byl zapojen i policejní vrtulník, ale nikoho jsme na dálnici nezastihli,“ řekl Právu mluvčí mladoboleslavské policie David Schön. Hlášení měla policie obdržet kolem půl jedenácté dopoledne.

„Asi hned sjel, protože už po dvou kilometrech je tam sjezd na Bezděčín,“ uvedl mluvčí s tím, že na 44. kilometru rychlostní komunikace, prakticky na úrovni Mladé Boleslavi, jsou dvě benzinová čerpadla a právě blízký bezděčínský sjezd.

Veřejnost koncem května šokoval 33letý Švýcar, který pod vlivem drog ujel v protisměru po dálnici R10 neuvěřitelných 70 kilometrů a způsobil několik dopravních nehod. [celá zpráva]


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín