KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladá řidička zemřela při nehodě na Mladoboleslavsku

Dvacetiletá řidička zemřela v sobotu odpoledne při automobilové nehodě na Mladoboleslavsku. Havarovala na silnici z České Lípy do Mladé Boleslavi. "Utrpěla zranění neslučitelná se životem," sdělil policejní mluvčí Ladislav Mareš.


Řidička modrého vozu Škoda Felicia jela po silnici 1/38 do Mladé Boleslavi. Krátce po 15:00 na obchvatu Bělé pod Bezdězem v táhlé levotočivé zatáčce sjela z komunikace a v plné rychlosti čelně narazila do betonového sloupku.

"Lékař bohužel už jen mohl konstatovat smrt mladé řidičky," řekl mluvčí. Na Mladoboleslavsku se jedná o čtvrté smrtelné zranění při nehodách v tomto roce.

Policie hledá svědky smrtelné nehody. Přihlásit se mohou na policii v Mladé Boleslavi, na telefonním čísle 974 877 255 nebo na tísňové lince 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Mladá Boleslav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KÁŽOVÁ ROSÁLIE
* 22.11.2007 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín