KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Českolipsku hořela v noci roubenka, škoda přesáhla tři čtvrtě miliónu

V noci na pondělí zachvátil požár roubenou chalupu v obci Chlum na Českolipsku. Požár se obešel bez zranění, škoda se ale podle odhadů vyšplhá až na 800 tisíc korun. Policisté nevylučují možnost úmyslného zapálení stavby.


Hasiči se o požáru dozvěděli krátce po půlnoci a vyjeli k němu profesionálové z České Lípy i dobrovolné jednotky z Dubé, Holan a Doks.

V pondělí dopoledne na místo dorazil vyšetřovatel a také policejní psovod se speciálně vycvičeným psem. Ten však stopy po těkavých látkách nenašel.

"Příčinou vzniku požáru byl otevřený plamen - blíže nespecifikovaná nedbalost, nebo úmyslné zapálení," konstatoval vyšetřovatel Vladimír Kecek.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín