KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý motorkář nepřežil srážku s nákladním autem

Tragická nehoda se stala v úterý odpoledne v Mnichově Hradišti na Mladoboleslavsku. Čtyřiadvacetiletý motorkář zahynul po srážce s nákladním automobilem. Jeho spolujezdce transportoval vrtulník s těžkými zraněními do Ústřední vojenské nemocnice v Praze-Střešovicích.


„U tragické dopravní nehody motocyklisty s kamiónem zasahovali mladoboleslavští záchranáři v úterý odpoledne v Mnichově Hradišti. Čtyřiadvacetiletý řidič motorky na místě podlehl těžkému zranění hlavy a hrudníku, zasahující lékař po příjezdu na místo mohl už pouze konstatovat smrt," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

"Jeho o tři roky mladší spolujezdec byl do nemocnice převezen vrtulníkem pražské letecké záchranné služby s podezřením na úraz páteře s postižením míchy,“ dodala mluvčí.

Nákladní automobil odbočoval ze silnice do areálu bývalého ČSAD, motorkář přijížděl ve směru od České Lípy.

Silnice byla po dobu vyšetřování kolize dočasně průjezdná jen jedním jízdním pruhem. Na místě zasahovali záchranáři, policisté a hasiči. Později komunikaci uklidili pracovníci Správy a údržby silnic.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KOUDELKA STANISLAV
* 6.4.1963 hledaný

MÜHLHANS PETR
* 10.6.1968 hledaný

WOHLMUTH MICHAL
* 12.10.1984 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín