KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči hledali muže v hořícím domě na Českolipsku, našli ho oběšeného

Tragické následky měl úterní požár domu na Českolipsku, který vypukl kolem desáté hodiny večerní. Oheň zachvátil celý objekt, v němž se měla nacházet jedna osoba. Hasiči se ji vydali hledat, ale nakonec ji našli oběšenou na nedalekém stromě. Dva z nich se při zásahu zranili.


„Včera ve večerních hodinách byl na linku tísňového volání ohlášen požár rodinného domu v obci Prácheň na Českolipsku. Na místo vyjely celkem čtyři jednotky: profesionální hasiči z České Lípy, České Kamenice a dobrovolné posily z Nového Boru a Kamenického Šenova,“ uvedla mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová.

Když hasiči dorazili na místo, velká část objektu již byla v plamenech. „Jelikož šlo o částečně roubený dům, požár postupoval velmi rychle a při příjezdu hasičů se rozšířil na všechny místnosti, především v prvním patře a podkroví,“ upřesnila mluvčí.

Hasičům bylo nahlášeno, že se jedna osoba nachází uvnitř domu. Vydali se ji proto hledat, ale marně. „Protože se hledanou osobu nepodařilo najít uvnitř objektu, zaměřili se hasiči na průzkum okolí. Nedaleko na stromě našli oběšeného muže,“ sdělila Štrauchová.

Případ nyní vyšetřuje policie. V úterý by měl místo projít psovod se psem vycvičeným na detekci akcelerantů hoření. „Jak vyšetřovatel naznačil, zřejmě půjde o otevřený plamen v půdním prostoru. Z objektu hasiči vynesli také 2 propanbutanové láhve,“ dodala mluvčí.

Požár zapříčinil také lehká zranění dvou zasahujících hasičů, kteří se vydali do objektu hledat pohřešovanou osobu. „Při vyhledávání v zakouřením prostředí došlo ke zranění dvou hasičů, kteří byli odvezeni ZZS, jeden s poraněním kolene a druhý kotníku. V současné době jsou již z nemocnice propuštěni v domácím léčení,“ přiblížil velitel zásahu Jakub Kafka.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


ČORBA LADISLAV
* 18.3.1963 hledaný

DUCHOŇ KAREL
* 19.1.1990 hledaný

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

GUJDA JAROSLAV
* 23.9.1985 hledaný

HOUSKA VÁCLAV
* 22.3.1947 pohřešovaný

JANDOVÁ KATEŘINA
* 23.8.1991 hledaná

KMOCH PAVEL
* 8.6.1971 hledaný

MAŇÁK MILAN
* 17.4.1983 hledaný

NGUYEN Van Huong ( NGUYEN VĂN HUONG )
*  hledaný

NGUYEN VĂN HUONG
* 18.4.1966 hledaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

RAETHER MICHAL
* 17.10.1986 pohřešovaný

RAKAŠ PATRIK
* 13.1.1993 hledaný

RUSZÓOVÁ EMÍLIE
* 11.6.2007 pohřešovaná

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín