KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Trest za odsouzeného odpracoval někdo jiný

Obviněním z maření výkonu úředního rozhodnutí skončila podivná záměna v Novém Boru na Českolipsku. Místo čtyřicetiletého muže odsouzeného k odpracování tří set hodin obecně prospěšných prací, pracoval na sportovištích místní tělovýchovné jednoty jiný čtyřiašedesátiletý muž.


Muž se za odsouzeného vydával od začátku května do poloviny června. Za odsouzeného odpracoval celkem 241 hodin, ale zbytečně. Na podvod přišli při kontrole pracovníci probační a mediační služby a věcí se začaly zabývat orgány činné v trestním řízení.

„Policejní komisař dospěl k závěru, že svým počínáním oba muži mařili rozhodnutí Okresního soudu v České Lípě a oba dva obvinil z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, takže jim nyní hrozí až tříleté vězení,“ uvedl mluvčí českolipské policie Milan Bradáč.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín