KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Ferrari vylétlo ze zatáčky a čelně se srazilo s kamiónem

Řidič ferrari nezvládl v pondělí večer v jedné ze zatáček na Českolipsku svůj vůz a vyjel do protisměru, kde se čelně střetl protijedoucím kamiónem. Řidič osobního vozu byl těžce zraněn, škoda je vyčíslena na pět miliónů korun.


O karambolu informovala policie ve středu. Nehoda se stala ve čtvrt na osm na silnici od České Lípy na Žandov. V Horní Polici 41letý řidič nezvládl vysokou rychlost a v zatáčce vyjel do protisměru, kde právě projížděl kamión.

„Řidič ve ferrari při nehodě utrpěl těžké zranění, se kterým ho záchranná služba převezla sanitou do liberecké nemocnice. Spolujezdkyně z vozidla se zranila lehce. Předběžná škoda je odhadnuta na 5 000 000 korun, z čehož 4 500 000 korun činí škoda na ferrari,“ řekla mluvčí policie Ivana Baláková.

Konečná částka však bude mnohem vyšší, neboť škoda na nákladu převáženém kamiónem dosud vyčíslena nebyla.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín