KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Českou Lípu zahalil hustý dým, v areálu kovošrotu vzplály vraky aut

V areálu kovošrotu v České Lípě-Dubici ve čtvrtek hořely autovraky. Hromada s vraky automobilů začala hořet kolem půl páté odpoledne.


Požár likvidovalo pět hasičských jednotek.

Kvůli sloupu hustého dýmu, který se objevil nad čtyřicetitisícovým městem, hasiči doporučili obyvatelům neotevírat okna.

K události došlo v ulici U Obecního lesa v České Lípě v objektu Kovošrotu.

„Zasažena je hromada vozů o velikosti 40x40x20 metry a k likvidaci požáru hasiči nasadili devět vodních proudů, pomáhá jim i výšková technika,“ uvedla během zásahu mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdenka Štrauchová.

Kvůli silnému zakouření byli upozorněni obyvatele v okolí, aby neotvírali okna, neboť se z plastových částí vozů šíří jedovatý kouř. „Škoda byla předběžně odhadnutá na 2 miliony korun. Příčina požáru je v šetření policie, ale vše nasvědčuje tomu, že šlo o mechanickou jiskru,“ dodala  Štrauchová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín