KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík uvízl v bažině, vysvobodil ho vrtulník

Vrtulník záchranářů ve středu okolo půl deváté ráno objevil a zachránil dvacetiletého mladíka, který se ztratil v bažinách na Českolipsku. Po mentálně postiženém mladíkovi neúspěšně pátrali policisté už od úterní noci.


Před sedmou hodinou ráno se však sám ozval na linku 112 o oznámil, že se nachází v bažině, ze které se nemůže dostat a že slyší auta.

„Přes mobil jsme lokalizovali jeho polohu u Zahrádek na Českolipsku,“ řekla mluvčí českolipské policie Ivana Baláková s tím, že do hledání chlapce povolali dva vrtulníky.

Ztracení chlapce oznámili policii rodiče v České Lípě v pondělí půl desáté večer. Při návratu ze společné procházky se od nich oddělil, ale domů už nepřišel.

„Vzhledem k tomu, že je mentálně zaostalý, se rodiče obávali o jeho bezpečnost," dodala Baláková. Mladík se vydal pěšky do Mladé Boleslavi, u Zahrádek sešel z cesty a zabloudil.


(Zdroj: Krimi Zprávy Česká Lípa)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín