KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupič v Třebíči vnikl do domu a nožem si vynutil vydání peněz

Neznámý ozbrojený pachatel přepadl v sobotu majitele rodinného domu v Třebíči. Pod pohrůžkou použití dvou kuchyňských nožů přinutil šestašedesátiletého muže k vydání několika stokorun.


 

Loupež se stala v sobotu kolem poledne. Lupič nejdříve zazvonil na zvonek u rodinného domu, přelezl branku, ukryl se na dvorku a pak vnikl do domu. Majiteli pak vyhrožoval dvěma kuchyňskými noži. Šestašedesátiletý muž mu nakonec vydal několik stokorun.

Pachatelovi je údajně 25 až 30 let, má světle hnědé, krátce střižené vlasy a světle hnědý řídký plnovous. Na sobě měl v době spáchání incidentu červenou mikinu, modré rifle, hnědočerné sportovní boty a na hlavě béžovou kšiltovku. Za zločin loupeže a přečin porušování domovní svobody mu hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Policie žádá občany, kteří se v sobotu v poledních hodinách pohybovali na Masarykově náměstí v Třebíči o informace, které by vedly k dopadení pachatele. Případné informace mohou podat na nejbližší oddělení policie, nebo přímo na linku 158.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třebíč)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BOHÁČEK SAMUEL
* 18.3.2007 hledaný

DUNOVÁ MICHAELA
* 13.3.2007 hledaná

FILIP MIROSLAV
* 28.12.1955 pohřešovaný

KRÁLOVÁ NIKOLA
* 27.4.1998 pohřešovaná

OLBRICH ROMAN
* 11.2.1963 pohřešovaný

POPOVICI MARK
* 5.11.2018 pohřešovaný

ŠIMKOVÁ KLÁRA
* 30.11.2006 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín