KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté v Třebíči pátrají po řidiči, který srazil dítě a ujel

Policisté v Třebíči žádají o pomoc při pátrání po řidiči, který ve čtvrtek srazil na přechodu pro chodce osmiletého chlapce a ujel. Dítě bylo převezeno do nemocnice. Informace, které by vedly k vypátrání řidiče, mohou lidé podat na linku 158. Informovala o tom třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.


 

Nehoda se stala ve čtvrtek v 14:20 na přechodu pro chodce u kruhového objezdu v Táborské ulici. "Řidič po nehodě zastavil, vystoupil z vozu a mluvil s chlapcem a se starším mužem, který by mohl být přímým svědkem. Po chvíli však řidič nasedl do vozu a odjel," uvedla mluvčí.

U nehody pak údajně zastavila dosud nezjištěná řidička, pravděpodobně s osobním vozidlem Peugeot červené barvy, která mohla dopravní nehodu a neznámého řidiče dobře vidět.

Řidič byl podle popisu ve věku kolem 20 let, štíhlé postavy vysoké asi 180 centimetrů, hnědých vlasů. Na sobě měl džíny, vytahané tričko a na hlavě kšiltovku.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třebíč)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín