KRIMIONLINE, KRIMI VIDEA, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Motorkář nezvládl odbočování, spolujezdkyně přišla o život

Tragická dopravní nehoda se stala v neděli před polednem v Horních Tošanovicích na Frýdecko-Místecku. Motorkář při odbočování ze čtyřproudové silnice ve směru na Hnojník nezvládl zatáčku a skončil v poli. Jeho šestatřicetiletá spolujezdkyně při nehodě zahynula.


O nehodě informoval mluvčí frýdecko-místecké policie Vlastimil Starzyk. „Při dechové zkoušce u osmatřicetiletého motocyklisty nebyl zjištěn alkohol. Z nehody vyvázl velmi dobře, jeho spolujezdkyně ale nepřežila,“ řekl.

Žena utrpěla vážná poranění hlavy a mozku. „Přestože záchranáři byli na místě události za deset minut, ženě již nedokázali pomoci a ta svým zraněním podlehla,“ řekl mluvčí záchranky Ladislav Lang.

Dodal, že řidič motocyklu utrpěl poranění pravé nohy. „S podezřením na zlomeninu bérce a kotníku byl převezen na chirurgickou ambulanci v Třinci,“ dodal Lang.


(Zdroj: Krimi Zprávy Třinec)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


RYBA MILAN
* 10.12.1967 pohřešovaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi zprávy

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín